BRLO – TIP!

Jedno z mých berlínských nejvíc nej je i pivovarská pivnice BRLO. Zvenčí se může tvářit nenápadně až nezajímavě, neboť je postavená z lodních kontejnerů (jo, přesně z takovýho toho, jak v tom bydlívají dělňasové na stavbách), ale uvnitř vás překvapí velice moderní interiér. (Který je teda věčně plný v obou dvou přítomných patrech, takže pro večerní posezení nad pivem doporučuji včasnou rezervaci.)

(Zdroj: http://www.yelp.com)

Od jara do podzimu klasicky funguje i velká, neméně moderní venkovní pivní zahrádka. Její výhody spočívají především v tom, že se nachází na příjemném a klidném místě u mnou zde už jednou opěvovaného Parku am Gleisdreieck, celé BRLO je díky ní schopné pojmout o dost více hostů, a v neposlední řadě máte hned u ní stanici metra Gleisdreieck. (Mimochodem pár kroků od BRLO se nachází jedna taková rarita, a sice místo, kde soupravy metra projíždějí skrze obytný dům!)

(Zdroj: http://www.yelp.com)

Krom široké nabídky piv (mezi kterými najdete jak jejich vlastní produkci, tak piva od jiných malých pivovarů) se zde dá i velmi dobře najíst. A pokud si z tolika piv neumíte vybrat, doporučuji ochutnávkové sety, z nichž jsou některé podávané i spolu s nějakým chodem.

Pokud holduteje kvalitnímu pivu z malých pivovarů a pivním speciálům, a máte rádi moderně zařízené podniky, BRLO při vašich toulkách Berlínem nemůžete minout za žádnou cenu! A kdo by měl už během návštěvy pocit, že by se mu pak mohlo po tomto místu stýskat k uzoufání, může si zakoupit skleničku, či jejich lahvované pivo na památku.

Sortiment: Craft beer a jídlo. Chody jsou to normální, ne jenom chuťovky k pivu. K tomu navíc dárkové předměty k zakoupení – sklenice, trička, dárkové pivní sady apod.

Odkaz: www.brlo.de (brlí pivo), www.brlo-brwhouse.de (pivnice)

Adresa: Schöneberger Straße 16, Berlín, Kreuzberg; mapa

Hodnocení: 5/5

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d bloggers like this: